دیباچه

آنچه در ادامه می‌خوانید شرح کوتاه و فشرده‌ای از کلیات شکل‌گیری، گذشته، حال، زمینه‌های فعالیت، خدمات و آموزش‌ها، تیم، و … درباره آکادمی فرزاد سلیمانی می‌باشد.

 

گذشته

قریب به ۱۴ سال از آغاز رسمی تدریسم و ۵ سال از شروع فعالیت آموزشی من در فضای مجازی می‌گذرد. در این مدت در کلاس‌های عمومی و خصوصی افتخار آموزش به بیشتر ۵ هزار زبان‌آموز، در سطوح تحصیلی، سنی، اجتماعی و گستره‌ جغرافیایی متفاوت رو داشته‌ام. دیدن موفقیت و پیشرفت دانش‌آموزان پیشین و دوستان امروز در زمینه‌های حرفه‌ای و تخصصی خود، هر چند نیرویی بسیار خرد یا ناچیز برای کسب و ارتقا دانش و حرکت رو‌به‌جلو بوده‌ باشم، موجبات سربلندی و افتخار من را فراهم می‌کند.
در راستای تداوم این مسیر و ارتقا کیفیت یادگیری، همچنین دسترسی آسان‌ و همگانی افراد در همه سنین و با نیازهای حرفه‌ای، تحصیلی، و شخصی متفاوت به آموزش، به صورت مستمر هدف‌گذاری‌‌ها و برنامه‌ریزی‌ها مجموعه کاری تحت مدیریتم رو به روز کرده و خواهم کرد.
لذا، آکادمی فرزاد سلیمانی، با شناخت واقع‌بینانه از اصول آموزش که حاصل سال‌ها تحصیل و پژوهش بنده و اعضای مجموعه بوده در کنار اگاهی همه جانبه از نیازهای حرفه‌ای، تحصیلی و شخصی حاصل تعامل با هزاران متقاضی، زبان‌آموز، و خانواده طی حدود ۱/۵ دهه فعالیت خود در تلاش است موانع عملی یادگیری را برای کلیه گروه‌های سنی مرتفع کن

تیم

در روزهای نخستین تشکیل شدن، هسته یا تیم اولیه و شاکله آکادمی بر پایه ایده‌پردازی‌ها و افکار، و با هدایت فرزاد سلیمانی، به مرور و با همکاری علاقه‌مندان و داوطلبان نزدیک به ایشان شکل گرفت.
پس از پی‌ریزی اولیه و شکل گرفتن شالوده، به مرور زمان و در تناسب با نیرو، مهارت، و انرژی مورد نیاز در راستای به واقعیت تبدیل کردن آرمان‌ها و اهداف کوتاه و دراز مدت آکادمی، همکاری آن با افراد و متخصصان خبره در زمینه‌های مختلف، به صورت تدریجی و به فرمت جذب‌ توسط آکادمی یا داوطلب‌شدن برای انجام کار توسط نیروی‌های حرفه‌ای و خلاق، آغاز گشته و با گذشت زمان تیم بزرگ و خانواده کنونی آکادمی فرزاد سلیمانی، آنگونه که امروز وجود دارد، شکل گرفت.
ثروت و دولت اصلی آکادمی فرزاد، بدون ذره‌ای تردید، وجود و حضور ارزشمند نیروهای وفادار، متعهد، خستگی ناپذیر، خلاق، و به روز است که همواره در مرز دانش تخصصی حوزه خود حرکت می‌کنند. این ستون‌ها، با مطالعه و یادگیری پیوسته و برنامه‌ریزی شده، ضمن به روز نگاه داشتن دانش و تجربه تخصصی خویش، با تفکر خلاق و متفاوت و ذهن بارور خود، همواره زمینه رشد و توسعه و حرکت رو به جلو آکادمی را فراهم کرده اند و حضورشان متضمن ارائه خدمات و محصولات متفاوت و منحصر به فرد به آحاد هم‌وطنان ما در اقصی نقاط گیتی بوده است.
اگر فکر می‌کنید افکار و ایده‌آل‌های حرفه‌ای شما با تیم تخصصی آکادمی فرزاد سلیمانی هم‌خوانی داشته یا به آن نزدیک است، می‌توانید ضمن مراجعه به بخش “همکاری” درخواست خود را برای ما ثبت کنید. میزبانی از ذهن‌های خلاق، پرورش ایده‌های نو و بارورسازی ایده‌آل‌هایی که می‌توانند زمینه ساز ارتقا آموزش، پژوهش، تولید، و ارتقا سطح عمومی آگاهی، رفاه، کیفیت زندگی، و موفقیت مالی برای آحاد مردم، به خصوص هم‌وطنانمان باشد، اولویت و افتخار بلامنازع ماست.

سوابق

-تحصیل دوران راهنمایی و دبیرستان در کانادا

-رتبه یک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

-نگارش دو کتاب “نگارش آیلتس” و “درک مطلب آیلتس” تحت عناوین imbibe IELTS reading و imbibe IELTS writing

-سابقه مدیریت آموزشی و تدریس کلاسهای عمومی در موسسات مختلف،سازمانهای خصوصی و دولتی و ادارات.

-عضو بنیاد نخبگان

-برگزاری کارگاه های نگارش آیلتس و سمینارهای آزمون های بین المللی

-رتبه برتر آزمون proficiency درون موسسه ای برای سه سال

پلتفرم ها

-تحصیل دوران راهنمایی و دبیرستان در کانادا

-رتبه یک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

-نگارش دو کتاب “نگارش آیلتس” و “درک مطلب آیلتس” تحت عناوین imbibe IELTS reading و imbibe IELTS writing

هم راستا با اهداف اولیه و اصولی بنیادین شکل گیری آکادمی فرزاد سلیمانی، این مجموعه فعالیت‌های تولیدی و خدماتی آموزشی، رسانه‌ای، مشاوره‌ای، فروش و اطلاع‌رسانی خود را در قالب‌های مختلف و در چهارچوب ویدیو، مقالات، پژوهش‌ها، پکیج‌های آموزشی، محتوای چند رسانه‌ای، کتاب و جریده، و کالا در اختیار عموم میگذارد.
از جمله شناخته‌شده‌ترین پلتفرم‌های عمومی که آکادمی فرزاد سلیمانی در آن‌ها حضور پر رنگ، فعال، و پیوسته داشته و از آنها برای معرفی خدمات و سرویس‌ها، ارائه نمونه آموزش‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی استفاده می‌کند می‌توان به اینستاگرام ، تلگرام (برای عضو شدن در کانال آکادمی و بهره‌مندی از اطلاعات به روز، تخفیف‌ها، اینجا را کلیک کنید)، آپارات  ، فضای آنلاین و وب، توییتر، و یوتیوب  اشاره کرد

خدمات و محصولات

گستر فعالیت آکادمی حوزه‌های مختلف آموزشی را پوشش می‌دهد و همین مسئله اهمیت و ضرورت استفاده از ابزارهای مختلف برای انتقال محتوا و مفهوم به مخاطب هدف را چند برابر می‌کند.
با در نظر داشتن این واقعیت، تولیدات و خدمات آکادمی در حوزه‌های مختلف، از ترجمه‌ متون عمومی و تخصصی گرفته، تا آموزش‌ زبان‌های متفاوت، زبان انگلیسی عمومی و همچنین زبان تخصصی طیف گسترده‌ای از رشته‌ها، مشاوره‌ تحصیلی، و … به عموم و جامعه دنبال کنندگان آکادمی ارائه شده و می‌شود.
این خدمات، آموزش‌ها، و مشاوره‌ها در فرمت‌ها و اشکال گوناگون، از کلاس‌ها و دوره‌های حضوری گرفته، تا خدمات مشاوره‌ای و آموزشی آنلاین، محتوای چندرسانه‌ای آنلاین، پکیج‌های دیجیتال و آفلاین، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی تلفنی، و گستره متنوعی از دیگر انواع خدمات را در برمی‌گیرند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای متنوع و متفاوت جامعه پویای آکادمی باشند.

آیلتس، تافل، تولید محتوا ..

خدمات

آنلاین و حضوری

کلاس ها

فرزاد سلیمانی

مدیر

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی

زبان ها