پادکست, مدیا

پادکست یادگیری زبان انگلیسی

در پست پادکست یادگیری زبان انگلیسی ابتدا شما را با مفهوم پادکست آشنا می کنیم سپس چند پادکست را که برای سطح مبتدی بسیار عالی است را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

سری 1 پادکست های آموزش زبان انگلیسی آکادمی فرزاد سلیمانی​

پادکست چیست؟​

پادکست به زبان ساده یعنی صدای ضبط شده‌ای که در اینترنت منتشر می‌کنند و هرکسی می‌تواند به این محتوای صوتی گوش دهد پادکست به زبان ساده یعنی صدای ضبط شده‌ای که در اینترنت منتشر می‌کنند و هرکسی می‌تواند به این محتوای صوتی گوش دهد. این محتوای صوتی می‌تواند صحبت‌های یک نفر درباره موضوعی خاص، یک مکالمه چند نفره، تعریف کردن خلاصه کتاب‌ها، آموزش زبان، یا موضوع دیگری باشد.پادکست عبارت است از گفتگو‌های رادیواینترنتی که می‌توانید فایل‌شان را دانلود و سر فرصت گوش کنید. کلمه‌ی پادکست (Podcast) از ترکیب دو واژه‌ی پاد (Pod) و برودکست (broadcast) تشکیل شده است. منظور از پاد همان دستگاه‌های آی‌پاد است. به این معنی که پادکست محتوایی قابل‌حمل است و می‌توانید در هرجایی به آن گوش کنید. برودکست نیز به ویژگی رادیویی پادکست‌ها اشاره دارد؛ بنابراین پادکست گفت‌وگوی صوتی ضبط‌شده‌ای بین مجری و مهمان است که می‌توانید درست مثل گفتگو‌های رادیویی به آن گوش کنید. پادکست حتی می‌تواند صبحت انفرادی کسی باشد که افکار و تجربیاتش را با دیگران به‌اشتراک می‌گذارد. موضوع پادکست‌ها نیز محدودیتی ندارد و می‌تواند درباره‌ی هر موضوعی باشد، از کسب و کار و بازاریابی گرفته تا گردشگری، یوگا و غیره​

سری 1 پادکست : مناسب برای سطح مبتدی

در پست پادکست یادگیری زبان انگلیسی سری پادکست پیش روی شما عزیزان اولین سری از بسیار سری از سری پادکست های جذاب و آموزنده زبان انگلیسی میباشد که ما در آکادمی فرزاد سلیمانی برای شما عزیزان گردآوری کردیم.

امیدواریم که از پست پادکست یادگیری زبان انگلیسی استفاده کرده باشید، همچنین برای آمادگی بیشتر توصیه میکنیم نوشته ما در خصوص منابع واژگان آیلتس رو ببنید.

همچنین برای تهیه ی کتاب های آموزشی زبان انگلیسی می توانید به سایت فرتاب مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *