سرگرمی و یادگیری, مجله‌های انگلیسی, مدیا

مجله International Piano – مارس 2023

مجله International Piano – مارس 2023

هر شماره مصاحبه هایی با نوازندگان در بالای رشته خود و ستارگان در حال ظهور دارد، دریابید که آنها فکر می کنند مهم هستند و خودشان چه می کنند. شما همچنین می توانید کمی بیشتر در مورد آنها بدانید، چه چیزی آنها را الهام می بخشد و چرا می نوازند، بنابراین می توانید کمی به برخی از بهترین پیانیست های جهان نزدیک شوید.

همچنین می‌توانید مقاله‌های عالی را بیابید که نگاهی به مفاهیم و ایده‌های موجود در موسیقی در طول اعصار دارد، از جمله پروفایل‌های پیانیست‌ها در سنین و ژانرهای مختلف. همچنین مقالاتی وجود دارد که سوالات بزرگی را در مورد دنیای موسیقی و نوازندگی پیانو مطرح می‌کنند و به شما درک عمیق‌تری از برخی از تئوری‌هایی می‌دهند که دنیای موسیقی را درک می‌کنند.

پیانو بین المللی برای همه نوازندگان پیانو، آماتورها، دانش آموزان، معلمان و حرفه ای ها عالی است. محتوای جالب و جذابی وجود دارد که همه می توانند از آن بیاموزند، مهم نیست چقدر می نوازید یا در چه سطحی هستید.

امیدواریم که از مجله فرشتگان روی زمین مارس – آوریل 2023 استفاده کرده باشید، همچنین برای آمادگی بیشتر توصیه میکنیم نوشته ما در خصوص انواع ساختمان در انگلیسی رو ببنید.

همچنین برای تهیه ی کتاب های آموزشی زبان انگلیسی می توانید به سایت فرتاب مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *